Aktualności

SŁOWIAŃSKI KARNAWAŁ MIĘDZY KULTURAMI

Fundacja CONVIVO udzieliła wsparcia organizacyjnego podczas realizacji dwóch projektówch polsko-ukraińskich, realizowanych w ramach sieci współpracy "RAZEM DLA MŁODZIEŻY". W dniu 06 stycznia 2017 zorganizowany został koncert "Słowiański Karnawał 2017" przez Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej oraz Stowarzyszenie "WeWręczycy" i Pałac Młodzieży im. J.Tuwima w Łodzi. W koncercie wzięli udział partnerzy projektu RAZEM DLA MŁODZIEŻY: Narodowy Zespół Tańca Ukrainy BARVINOK działający przy Stowarzyszeniu BARVINOK-KIEV, Narodowy Zespół Tańca Współczesnego FLAMINGO z Pałacu Dzieci i Młodzieży w Kijowie oraz Narodowy Zespół Folklorystyczny NAMYSTO z Domu Kultury w Gorodku k/Równego.

więcej »

SPOTKANIE LIDERÓW "RAZEM DLA MŁODZIEŻY'

W dniach 1-7 lutego 2017 r. we Francji, Belgii i w Polsce spotkali się liderzy współpracujących organizacji w ramach realizacji projektu MIĘDZYNARODOWA SIEĆ WSPÓŁPRACY "RAZEM DLA MŁODZIEŻY".

więcej »

PODSUMOWALIŚMY FOLKOWE INSPIRACJE 2016

Spotkanie zespołu projektowego oraz partnerów VI MIEDZYNARODOWEGO FESTIWALU TWÓRCZOŚCI MŁODYCH FOLKOWE INSPIRACJE 2016 odbyło się w 20 stycznia 2017 r. w Pałacu Młodzieży im. J Tuwima w Łodzi. Artystyczną część wieczoru wypłenił krótki koncert w nastroju świąteczno-karnawałowmy, w którym wzięli udział dzieci i młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca POLTEX, HZA KRAJKI, Zespołu Tańca Współczesnego TU i TERAZ. Spotkanie było okazją do podziękowań dla wolontariuszy pracujących podczas festiwalu oraz kadry festiwalowego zespołu projektowego, nie zbarakło również ciepłych słów podziękowań skierowanych do naszych partnerów i darczyńców.

więcej »

wybierz numer strony: 1